X

Zóna obchodníka

O nás

Zaujíma vás, kde sa zrodila značka Natur Farm? Jej rodiskom je obec Veľká Mača, 50 km východne od Bratislavy. V tomto kraji sídli aj matka, ktorá toto dieťa späté s prírodou uviedla do života – spoločnosť Pannon Food Slovakia.

Jej korene siahajú až do roku 2004. Hoci to nebolo vždy ľahké, má dnes podnikanie v oblasti potravinárstva pre stále rastúcu slovenskú firmu najmä sladkú príchuť. Okrem vlastného radu produktov pod značkou Natur Farm či dovozu známych európskych značiek ako Univer, Ferrero, Milka, či Vénusz totiž firma distribuuje viac ako 500 ďalších potravinárskych výrobkov na slovenskom, českom a maďarskom trhu. Vaše chuťové poháriky potešia naše vína, liehoviny a nealkoholické nápoje, ryža, olej, cestoviny, cukrovinky, konzervárenský a chladený tovar a tiež špecialitky na sezóny ako Veľká Noc, Valentín, Mikuláš a Vianoce.

To však stále nie je všetko, príbeh pokračuje. Veď spomínané dobroty musel niekto doviezť až k zákazníkovi. A tak sme v Pannon Food Slovakia nezaháľali a vytvorili logistický koncept, vďaka ktorému dnes zásobujeme takmer všetky známe reťazce pôsobiace na Slovensku (Tesco, Billa, Metro, CBA, Coop Jednota, Kaufland, Carrefour a Terno). Máme vlastný vozový park aj chladený centrálny sklad s kapacitou 500 + 900 paliet. Naše nové logistické centrum má dokonca celkovú kapacitu až 10 000 paletových miest. Prevádzkujeme tzv. full service logistics, teda po našom skladovanie, balenie, cross-docking a nákladnu prepravu.

Naším cieľom je však aj podpora poľnohospodárskej produkcie. Aj preto vznikla značka Natur Farm, aby dary prírody a overené pestovateľské tradície opäť získali svoj lesk. Pridajte sa k nám na tejto ceste a ochutnajte znovu, ako chutí pravá príroda…